სააგენტო ,,ფრანს-პრესის" ცნობით მიანმარში დაღუპულთა რიცხვი 1002-მდე გაიზარდა. მიანმარის სამხედრო ხუნტას ცნობით, ძლიერი მიწისძვრის შედეგად დაშავებულთა რაოდენობა კი  2376-ს შეადგენს.>>>
უილსონი-სამარცხვინოა, რომ ივანიშვილის რეჟიმმა ამერიკის კრიმინალიზებისა და ოპოზიციური პარტიების აკრძალვის გზას მიმართა
"სამარცხვინოა, რომ ივანიშვილის რეჟიმმა ამერიკის კრიმინალიზებისა და ოპოზიციური პარტიების აკრძალვის გზას მიმართა, რათა მიტაცებულ ძალაუფლებას ჩაებღაუჭოს. ქართველი ხალხი არ დაუშვებს,>>>
გიორგი ვაშაძე – კითხვას ვსვამ, როდის უფრო დაცული იქნება საქართველო, როდესაც აშშ-ის მსგავსი ზესახელმწიფო შენ გვერდით არის თუ როდესაც მარტო ხარ მიტოვებული და მტრისთვის საჯიჯგნად ხარ ქცეული?
29 მარტი, 2025, 14:53|
„მინდა, შეკითხვა დავუსვა ირაკლი კობახიძეს. ამერიკის სენატმა, საგარეო კომიტეტმა მიიღო „მეგობარი აქტი“. მე მინდა, გკითხო პირადად შენ და შენს თანაგუნდელებს,>>>
ლევან მახაშვილი-ჩვენი ვალდებულება არის ის, რომ მტკიცებულებები გადავცეთ საკონსტიტუციო სასამართლოს და მოვითხოვოთ “ნაციონალურ მოძრაობის” და მათთან დაკავშირებული პარტიების აკრძალვა
29 მარტი, 2025, 14:48|
"ფართოდ რომ შევაფასოთ, ეს ნაბიჯი ჩვენგან არის დემოკრატიის გადარჩენის და საქართველოს პოლიტიკური სივრცის გაჯანსაღების აქტი. ჩვენი ვალდებულება და ჩვენი მოვალეობა>>>
ელენე ხოშტარია – დროებითი მოთავსების იზოლატორში უკან შემიკრეს ხელები, ორ პოლიციელს ვეჭირე, მეჭიდავებოდნენ და სრულად გამაშიშვლეს
29 მარტი, 2025, 14:40|
„ყოველთვის ვერიდები ჩემი პირადი ემოციების, ან შემთხვევების საზოგადოებისთვის თავს მოხვევას. განსაკუთრებით, როდესაც უამრავი ახალგაზრდაა რეჟიმის და წამების მსხვერპლი. ამასთანავე, ამჯერად>>>