სააგენტო ,,ფრანს-პრესის" ცნობით მიანმარში დაღუპულთა რიცხვი 1002-მდე გაიზარდა. მიანმარის სამხედრო ხუნტას ცნობით, ძლიერი მიწისძვრის შედეგად დაშავებულთა რაოდენობა კი 2376-ს შეადგენს.>>>
უილსონი-სამარცხვინოა, რომ ივანიშვილის რეჟიმმა ამერიკის კრიმინალიზებისა და ოპოზიციური პარტიების აკრძალვის გზას მიმართა
radiomaestro2025-03-29T14:58:11+04:0029 მარტი, 2025, 14:58|
"სამარცხვინოა, რომ ივანიშვილის რეჟიმმა ამერიკის კრიმინალიზებისა და ოპოზიციური პარტიების აკრძალვის გზას მიმართა, რათა მიტაცებულ ძალაუფლებას ჩაებღაუჭოს. ქართველი ხალხი არ დაუშვებს,>>>
გიორგი ვაშაძე – კითხვას ვსვამ, როდის უფრო დაცული იქნება საქართველო, როდესაც აშშ-ის მსგავსი ზესახელმწიფო შენ გვერდით არის თუ როდესაც მარტო ხარ მიტოვებული და მტრისთვის საჯიჯგნად ხარ ქცეული?
radiomaestro2025-03-29T14:53:11+04:0029 მარტი, 2025, 14:53|
„მინდა, შეკითხვა დავუსვა ირაკლი კობახიძეს. ამერიკის სენატმა, საგარეო კომიტეტმა მიიღო „მეგობარი აქტი“. მე მინდა, გკითხო პირადად შენ და შენს თანაგუნდელებს,>>>
ლევან მახაშვილი-ჩვენი ვალდებულება არის ის, რომ მტკიცებულებები გადავცეთ საკონსტიტუციო სასამართლოს და მოვითხოვოთ “ნაციონალურ მოძრაობის” და მათთან დაკავშირებული პარტიების აკრძალვა
radiomaestro2025-03-29T14:48:13+04:0029 მარტი, 2025, 14:48|
"ფართოდ რომ შევაფასოთ, ეს ნაბიჯი ჩვენგან არის დემოკრატიის გადარჩენის და საქართველოს პოლიტიკური სივრცის გაჯანსაღების აქტი. ჩვენი ვალდებულება და ჩვენი მოვალეობა>>>
ელენე ხოშტარია – დროებითი მოთავსების იზოლატორში უკან შემიკრეს ხელები, ორ პოლიციელს ვეჭირე, მეჭიდავებოდნენ და სრულად გამაშიშვლეს
radiomaestro2025-03-29T14:40:53+04:0029 მარტი, 2025, 14:40|
„ყოველთვის ვერიდები ჩემი პირადი ემოციების, ან შემთხვევების საზოგადოებისთვის თავს მოხვევას. განსაკუთრებით, როდესაც უამრავი ახალგაზრდაა რეჟიმის და წამების მსხვერპლი. ამასთანავე, ამჯერად>>>